ponuka pre prevádzky

foto_ilustr_prev2.jpg

Ak chcete s nami spolupracovať, vôbec nemusíte byť profesionálom, dokonca nemusíte mať žiadne skúsenosti. Pre fungovanie Vašej prevádzky Vám poskytneme všetko potrebné:

dodávka komplexného sortimentu horúcich nápojov a dezertov

Naša káva Caffe Mauro je jedinečná s nezameniteľnou chuťou a arómou, o čom vás presvedčí aj farba pražených zŕn. Keď tieto zrná pomeliete a pripravíte z nich originálne talianske espresso, sme presvedčení, že nám dáte za pravdu. Talianska káva má veľa chutí, vôní a podôb. Ak však pripravíte Caffe Mauro v kombinácii s kvalitou kávostroja značky La Spaziale, dosiahnete vrchol možného.Vaši zákazníci si určite okamžite obľúbia značku Tetley – originálne anglické čaje  predávané na celom svete a porcované v zaujímavých okrúhlych vrecúškach s patentom, aký nikde nenájdete . Zaručený úspech Vám prinesie viac ako 32 druhov horúcej čokolády značky Cioconat, pretože ich chuť je skvelá. Talianske dezerty značky La Donatella sa predávajú na štyroch kontinentoch sveta a na rozdiel od našej konkurencie sme dosiahli mimoriadne prijateľné ceny bez kompromisu kvality.

Zavedením nášho „know how“ a tovaru mimoriadnej akosti  Vám  zaručene stúpne obrat a Vaša námaha sa oplatí

poradenstvo

Pre Vás, ktorí ste ešte nenazreli do tajov gastronómie, alebo pre Vás, ktorí chcete vedieť viac, sme pripravili poradenstvo.Naši obchodníci sú kedykoľvek k dispozícii, aby Vám predviedli prípravu nápojov a umožnili ochutnať jedinečné produkty z našej ponuky.

know-how

Máte jedinečnú príležitosť využiť naše viac ako dvadsaťročné skúsenosti v oblasti gastronómie. Stačí stať sa naším zákazníkom a všetko dostanete v jednom balíku.

Takisto sme pripravení poskytnúť Vám školenie barmanov.

zariadenie kaviarne, reštaurácie, zriadenie kaviarne „na kľúč“, franchising

Ponúkame zariadenie do Vašej kaviarne, kompletné príslušenstvo na prípravu kávy (kávovary, mlynčeky a iné), dodáme vysokokvalitné chladiace vitríny, umývačky riadu a ostatné predmety.

Chcete nechať zariadenie Vašej kaviarne alebo cukrárne na nás? Ponúkame franchising –  zariadenie „na kľúč“ v talianskom štýle. Dostatočnou ukážkou toho, čo vieme a čo môžete vedieť s nami, sú naše referencie (hotely, reštaurácie, kaviarne, cukrárne, čokoládovne). Tou najlepšou referenciou je však pre Vás kvalita produktov, ktorú predávame viac ako 500 zákazníkom na Slovensku a ktorú predávajú gastronómovia na štyroch kontinentoch sveta. V spojení s naším servisom ponúkaným spolu so zásobovaním (tovar do 24 hodín, max. 48 hodín od objednávky) Vás zbavujeme akýchkoľvek starostí s dodávateľom v tomto segmente. Nezanedbateľnou výhodou je familiárny prístup k našim zákazníkom a jedinečnosť vysokej kvality, na ktorú starostlivo dohliadame, aby si s naším tovarom jednotlivé gastronomické zariadenia nemuseli konkurovať.

Ak sa chcete bližšie informovať o našich produktoch a službách, nech sa páči, obráťte sa na nás prostredníctvom kontaktného formulára.

 


Naša ponuka:


(c) 2008 Kontakt A s. r. o. | info@caffemauro.sk | Obchodná 52, 811 06 Bratislava
Technológia a dizajn: Netto SK